Gemeentebelang feliciteert de geslaagden in onze gemeente!

Meer dan 200 leerlingen uit onze gemeente deden dit jaar eindexamen volgens een nieuwsbericht in BN de stem. Deze week ging bij veel huizen de vlag uit. Gemeentebelang feliciteert alle geslaagden met hun diploma!

Om persoonlijk te feliciteren met de diploma’s hebben raadsleden Maarten van Haperen en Maud van der Meer in Rijen alle geslaagden gefeliciteerd met een persoonlijk kaartje. Hoe zij dat hebben gedaan? Op de fiets elke straat van Rijen doorgefietst, op zoek naar vlaggen aan de gevel. Meer dan 150 kaarten zijn op deze manier bij de geslaagden terechtgekomen. Tijdens het bezorgen van de kaarten zijn er nog leuke gesprekjes gevoerd, in verschillende straten waren buurtfeestjes en werden Maarten en Maud vrolijk ontvangen.

Maarten en Maud op de fiets kaarten aan het bezorgen