Groeien en bloeien

Nieuwjaarsreceptie gemeente in Molenschot voor Gemeentebelang een groot succes.
De nieuwjaarsreceptie van onze gemeente werd dit jaar gehouden in Molenschot. En stond dit jaar in het teken voor de aftrap richting de gemeenteraadsverkiezingen op 19 maart. Alle lijsttrekkers werden o.a. gevraagd om in anderhalve minuut te vertellen waar hun partij voor staat. En we kunnen zeggen dat we een unieke en ludieke bijdrage hebben geleverd!

Het valt niet mee om onderscheidend te zijn in anderhalve minuut. Er valt zoveel te vertellen dat het ons het beste leek om 1 onderwerp te kiezen en daarbij een gadget te verzinnen om die boodschap kracht bij te zetten. De keuze viel uiteindelijk op een bloembol, en deze uit te delen om zo onze boodschap te versterken dat Gemeentebelang een jonge, frisse partij is die wil groeien en bloeien in onze gemeente. Gemeentebelang is terecht trots op haar jonge leden die alle ondersteuning krijgen van de door de wol geverfde generatie! Gelukkig waren wij de enige partij die zowel een onderscheidend verhaal hadden en een leuke attentie om uit te delen. De reacties waren dan ook bijzonder enthousiast en onze boodschap is blijven hangen.